Jestem trenerką umiejętności psychospołecznych, edukatorką seksualną, nauczycielką wychowania do życia w rodzinie. Projektuję i realizuję zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie zdrowia, seksualności i umiejętności psychospołecznych – wspieram dzieci, młodzież i dorosłych we wzmacnianiu ich poczucia własnej wartości i życia w zgodzie ze sobą.

Ukończyłam Profilaktykę Społeczną i Resocjalizację oraz Wychowanie Seksualne na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo pracuję jako doradczyni punktu testowania w kierunku HIV. Ukończyłam kurs redukcji stresu opartego na uważności (MBSR), studia podyplomowe z seksuologii praktycznej Uniwersytetu SWPS, a także Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, gdzie kontynuuję naukę i zdobywam kolejne kompetencje terapeutyczne w nurcie psychoterapii Gestalt.

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w pracy nauczycielki wychowania do życia w rodzinie i trenerki umiejętności psychospołecznych przekonałam się, że rozmowy z młodzieżą na temat zdrowia, dojrzewania i seksualności naprawdę mają sens. W pracy z klientami zależy mi na budowaniu bezpiecznej przestrzeni opartej na otwartości i empatii.

W czasie prywatnym relaksuję się w wodzie, a wzmacniam na zajęciach z Ashtanga jogi.

W Pracowni Psychoterapii i Rozwoju SENS:

  • udzielam konsultacji oraz wsparcia indywidualnego i grupowego z zakresu edukacji psychoseksualnej dzieci i młodzieży

  • pracuję z dorosłymi pragnącymi wzmocnić się w roli opiekuna / rodzica w zakresie umiejętności wychowawczych

  • prowadzę warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie umiejętności i kompetencji psychospołecznych

Zapraszam na konsultacje w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju SENS w każdą środę.

SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju