Zapraszamy do udziału w zajęciach psychologicznych dla młodzieży – warsztaty adresowane do chłopców w wieku  11-15 lat, którzy mają problem z :

  • konstruktywnym wyrażaniem emocji
  • adaptacją w grupie rówieśniczej
  • niskim poczuciem własnej wartości
  • napadami złości i agresji

 

Celem zajęć jest kształtowanie umiejętności społecznych takich jak: rozpoznawanie i wyrażanie emocji, doskonalenie zdolności komunikacyjnych oraz funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Uczestnicy pracują również nad zagadnieniami związanymi z poczuciem własnej wartości, rozwojem wartości oraz adaptacji do norm i zasad społecznych.

 

UCZYMY SIĘ:

Podczas zabawy w wesołej i bezpiecznej atmosferze jak lepiej rozumieć siebie i innych oraz co w praktyce oznacza bycie „asertywnym”.

ĆWICZYMY:

Umiejętności radzenia sobie z emocjami, rozładowywania codziennego stresu i komunikowania z innymi ludźmi w praktycznych ćwiczeniach warsztatowych.

DOŚWIADCZAMY:

Bycia częścią grupy – empatii i wrażliwości na potrzeby swoje i innych.

WZMACNIAMY:

Mocne strony, otwartość na innych, poczucie własnej wartości i umiejętności korzystania z własnych zasobów.

 

Zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi, z wykorzystaniem elementów pracy z ciałem i emocjami oraz technik socjoterapeutycznych i treningu grupowego.

 

TERMIN SPOTKAŃ: CZWARTKI W GODZ. 18.00 – 19.30

SPOTKANIA BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ OD 14 LUTEGO DO 13 CZERWCA (Z WYŁĄCZENIEM POJEDYNCZYCH TERMINÓW) ŁĄCZNIE ZAPLANOWANE JEST 14 SPOTKAŃ.

KOSZT ZAJĘĆ: 60 ZŁ / SPOTKANIE – ZAJĘCIA MAJĄ CHARAKTER CYKLU SKŁADAJĄCEGO SIĘ ŁĄCZNIE Z 14 SPOTKAŃ.

OSOBA PROWADZĄCA:

IWONA MATEUSZUK – Psycholog oraz trener specjalizujący się w pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą w formie indywidualnej oraz grupowej.

ZAPISY:

W RECEPCJI PRACOWNI SENS POD NUMEREM TELEFONU: +48 576 12 15 15 LUB MAILOWO: PSYCHOTERAPIA@SENS-PRACOWNIA.PL

 

REKRUTACJA I ZAPISY DO GRUPY TRWAJĄ DO 22.01.2019 ROKU

 

24 STYCZNIA 2019 ROKU W GODZINACH 18.00-19.30 ZAPLANOWANE JEST SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW DZIECI ZAPISANYCH DO GRUPY.