Jestem psychologiem w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia z psychoterapii w podejściu integracyjnym w Szkole Psychoterapii DIALOG, która jest akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Jestem absolwentką neurobiopsychogii na Uniwersytecie Gdańskim. W pracy z dziećmi i młodzieżą kieruję się empatią, szacunkiem i zrozumieniem. Skupiam się na poprawie komunikacji między rodzicami a dziećmi i dbam o to, by wszystkie zgłaszające się do mnie osoby czuły się ważne i wysłuchane.


Wspieram dzieci i młodzież:

  • w kryzysach rodzinnych,
  • zaburzeniach nastroju i zachowania,
  • zaburzeniach lękowych,
  • problemach w relacjach z rówieśnikami.

Uważam, że akceptacja siebie jest kluczem do dalszego rozwoju, dlatego pomagam pacjentom w pracy nad poczuciem własnej wartości, asertywnością i odnajdywaniem drogi w trudnym świecie dorastania. Rodzicom podpowiadam jak lepiej rozumieć swoje dzieci i jak budować pełne miłości relacje rodzinne. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi na spektrum autyzmu, jestem przyjazna osobom LGBTQ+.

W wolnym czasie praktykuję jogę, jeżdżę konno i czytam książki. Jestem wielką miłośniczką zwierząt i spędzania czasu na łonie natury. 

Zapraszam na konsultacje w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju SENS w czwartki i piątki.