Jestem psychoterapeutą oraz trenerem rozwoju osobistego, pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą. Jako terapeuta pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym – w mojej pracy ważna jest dla mnie koncentracja na kliencie – jego potrzebach, sposobie postrzegania świata, myślach, doświadczeniach i wyzwaniach wobec których stoi. Wspieram, towarzyszę w poszukiwaniu rozwiązania, pokazuję nowe drogi i kierunki myślenia. Nurt psychoterapii, na którym opieram się w mojej pracy nastawiony jest na zmianę myślenia i zmianę zachowania – w pracy terapeutycznej pracujemy nad myślami, emocjami i zachowaniem. Terapia poznawczo-behawioralna jest nastawiona na rozwiązywanie konkretnych trudności i problemów – koncentrujemy się na „tu i teraz” – i oparta na pełnej współpracy terapeuty z klientem.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz wiele szkoleń i kursów kierunkowych m.in. 4-letnią Szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU, które posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Obecnie przygotowuję się do procesu certyfikacji w Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Pomagam w problemach związanych z:

  • zaburzeniami nastroju (depresja)

  • zaburzeniami lękowymi

  • zaburzeniami osobowości

  • trudnościami w relacjach

  • psychodietyką

  • wsparciem w kryzysie

  • problemami wychowawczymi

  • psychoedukacją

Kiedy nie pracuję w gabinecie, to można mnie spotkać na sali szkoleniowej. Praca z grupą jest moją wielką pasją – jako trener specjalizuję się w warsztatach i szkoleniach z zakresu rozwijania kompetencji psychospołecznych – asertywnością, komunikacją, radzeniem sobie ze stresem, umiejętnościami wychowawczymi. Po pracy najchętniej spędzam czas aktywnie poznając nowe, ciekawe miejsce, pokazując i odkrywając świat wspólnie ze swoimi dziećmi, jeżdżąc na rowerze, spacerując, chłonąc naturę lub tworząc coś z niczego w domowym zaciszu.

Zapraszam do swojego gabinetu w poniedziałki, środy i czwartki.

SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju