Jestem psychologiem, seksuologiem i trenerem um. psychospołecznych. Prowadzę terapię par oraz indywidualną. Zarówno w mojej osobowości jak i stylach pracy łączą się dwie jakości.

Pierwsza to energetyczna specjalistka od trudnych wyzwań. Stawiam wtedy na konkret, dynamikę, racjonalne podejście do trudności życiowych i stałe doskonalenie się. W tej postawie oprócz wykształcenia kierunkowego wspiera mnie moje wieloletnie profesjonalne doświadczenie sportowe (taekwondo, crossfit), które ukształtowało we mnie taki sposób podejścia do problemów.

Druga to empatyczna towarzyszka. Moją misję terapeutyczną rozumiem jako tworzenie bezpiecznej, nieoceniającej przestrzeni, dawanie wsparcia w procesie zmiany, towarzyszenie w podejmowaniu decyzji. Porusza mnie ludzki ból i cierpienie, ale umiem też spojrzeć na człowieka jakby „ponad tym bólem”. Dostrzegam wtedy niezwykłą, piękną istotę, jaką jest człowiek.  Wówczas moim zadaniem jest wskazać klientowi jego piękno, moc i niepowtarzalną wartość.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, Seksuologie kliniczną na Uniwersytecie SWPS, Kurs Terapii Małżeństw i Par w Polskim Instytucie Ericsonowskim oraz wiele innych kursów terapeutycznych (m.in. Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Racjonalna Terapia Zachowań itp.)

Pomagam w problemach związanych z:

  • obszarem seksuologicznym (trudności ze wzwodem, wytrysk przedwczesny, zaburzenia orgazmu, diagnoza transseksualizmu)
  • postrzeganiem własnej seksualności/ orientacji
  • coming out’em
  • kryzysem w zawiązkach (emocjonalnym, związanym z seksem)
  • komunikacją w związkach
  • lękiem
  • stresem
  • obniżonym poczuciem własnej wartości

Prywatnie uwielbiam spędzać czas w ruchu. Kocham jazdę konno, treningi crossfit, pływanie, bieganie i bieganie na nartach oraz wszelkiego rodzaju podróże, które pozwalają odkrywać nowe miejsca na świecie, a dzięki nurkowaniu również zupełnie inny świat pod wodą. Jeśli właśnie nigdzie się nie przemieszczam, to zapewne wyleguję się na słońcu lub siedzę gdzieś w ciszy z kubkiem ulubionej kawy.

SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju