Jestem psychologiem dziecka i rodziny, psychoterapeutą pracującym z dziećmi i młodzieżą.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Dyplom psychoterapeuty uzyskałam kończąc szkolenie w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (szkolenie przygotowujące do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). W ramach rozwoju zawodowego odbyłam staże w placówkach Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii, Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Warszawie oraz w Ośrodku Regeneracja.

Uczestniczę w kursach i szkoleniach o tematyce diagnozy oraz terapii dzieci, młodzieży i rodzin. Od ponad 12 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zdobywałam współpracując z domami dziecka, przedszkolami i żłobkami poprzez pracę opiekuńczą oraz wsparcie psychologiczne.

W Pracowni Sens pracuję z dziećmi i młodzieżą oraz z ich rodzicami konsultując oraz wpierając w procesie terapeutycznym. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym, analizując proces zachodzący w relacji z dzieckiem w gabinecie, podczas zabawy i wzajemnej wymiany. Pracuję z diadami rodzic – dziecko wspierając regulację emocji i komunikacji pomiędzy nimi, a także wspieram rodziców w odczytywaniu komunikatów niemowląt podczas wspólnej pracy w gabinecie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam do Pracowni SENS w poniedziałki i środy na:

  • Konsultacje oraz psychoterapię indywidualną dzieci i młodzież
  • Konsultacje wychowawcze dla rodziców
  • Wsparcie pary po doświadczeniu straty dziecka
  • Konsultacje rodziców doświadczających trudności pojawiających się w pierwszych latach życia dziecka
  • Wsparcie rodzin w procesie adopcyjnym oraz po jego zakończeniu
  • Konsultacje rodziców dzieci z trudnościami wrodzonymi

SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju