Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, terapeutycznie pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, parami.

Moim celem w pracy jako psychoterapeuta jest poprawa komfortu i jakości życia ludzi, którzy w swoim codziennym życiu zmagają z trudnościami, często wynikającymi ze schematów ich myślenia czy też funkcjonowania. Zależy mi, żeby na daną sytuację spojrzeli z innej perspektywy i wyszli poza swoje rutynowe schematy działania. Ciekawi mnie człowiek i to co wpływa na jego zachowanie, sposób podejmowania decyzji. Moją pracą staram się wpływać na schematy myślenia, co w konsekwencji przekłada się na zmianę zachowania. Pomagam spojrzeć z innej perspektywy, nabrać dystansu oraz skonstruować plan zmiany.

Jako terapeuta pracuję z:

  • trudnościami w związkach i relacjach z innymi ludźmi
  • depresją
  • zaburzeniami nerwicowymi i lękowymi
  • zaburzeniami osobowości
  • sytuacjami kryzysowymi

Zajmuję się również poradnictwem psychologicznym i psychoedukacją.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz na Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU, które posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

W wolnych chwilach wypływam jachtem w morze, które nauczyło mnie pokory, cierpliwości i daje oddech. Z natury jestem podróżniczką, czego efektem jest moje drugie wykształcenie – kulturoznawstwo ze specjalizacją Ameryka Łacińska. Fascynację drugim człowiekiem realizuje również w fotografii, którą się zajmuję zawodowo. Wszystkie aspekty mojego życia i zainteresowań łączy jeden, wspólny wątek – ludzie.

Zapraszam do swojego gabinetu we wtorki.

SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju