Jeśli potrzebujesz pomocy, a Twoja aktualna sytuacja życiowa związana ze zdrowiem, ograniczeniami związanymi z pracą, opieką nad dzieckiem czy miejscem zamieszkania sprawia, że nie masz możliwości skorzystać z wizyty na miejscu w naszej Pracowni, zapraszamy na wizytę on-line za pośrednictwem skypa.

CZY TERAPIA ON-LINE JEST SKUTECZNA?

Forma spotkań on-line upowszechnia się w coraz większym stopniu, a co za tym idzie powstają różnego rodzaju badania sprawdzające skuteczność tej formy psychoterapii. Pokazują one, że może być to skuteczna forma pomocy w wielu problemach i można uzyskać znaczącą poprawę zdrowia psychicznego i samopoczucia spotykając się z terapeutą za pośrednictwem skypa. Badania pokazują również, że skuteczność tej formy terapii jest porównywalna ze skuteczności terapii w formie tradycyjnej, a satysfakcja pacjentów została oceniona wysoko.

CZY TO JEST BEZPIECZNE?

Jest to bezpieczna forma kontaktu – bardzo trudne jest włamanie się osoby trzeciej do rozmowy poprzez Skype – jest to aplikacja, która wykorzystuje Advanced Encryption Standard (AES).

JAKIE WYMAGANIA TECHNICZNE MUSZĘ SPEŁNIAĆ?

  • Stałe łącze internetowe dobrej jakości
  • Dostęp do aplikacji Skype
  •  Ciche miejsce, w którym możesz przeprowadzić swobodną rozmowę

JAK MOGĘ UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ ON-LINE?

Skontaktuj się telefonicznie z naszą recepcją – otrzymasz wszelkie dalsze instrukcje związane z umówieniem wizyty, jej przebiegiem i płatnością.

Prosimy pamiętać, że wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji terminu specjalisty i nie są akceptowane zwroty pieniędzy.

Rezerwując wizytę akceptujesz regulamin świadczenia usług i politykę prywatności Pracowni Psychoterapii i Rozwoju SENS.