Od listopada zapraszamy Maluchy wraz z rodzicami na zajęcia rozwojowe w naszej Pracowni!

PONIEDZIAŁEK GODZ. 17.00
SENSOPLASTYKA ® DLA DZIECI W WIEKU 3-6 LAT

(prowadzi Angelika Sowińska-Ślęzak)

Sensoplastyka czyli edukacja sensoryczno – plastyczna. Metoda wspiera rozwój dziecka poprzez działania z zakresu stymulacji sensorycznej w oparciu o edukację plastyczną. Dzieciaki samodzielnie przygotowują różnego rodzaju masy plastyczne oraz farby jednocześnie aktywizując wszystkie swoje zmysły. Masy tworzymy wyłącznie z produktów spożywczych, dlatego mamy pewność, że materiały są bezpieczne dla dzieci.

 

WTOREK GODZ. 10.00
BUM BUMKI DLA DZIECI W WIEKU 6 MS – 3 LATA (Prowadzi Angelika Sowińska-Ślęzak)

Zajęcia umuzykalniające dla najmołodszych dzieci prowadzone są metodą E.E.Gordona oraz logorytmiki. Wspomagają naturalny proces rozumienia muzyki i rozwijają zdolności muzyczne – to ważny punkt wyjścia do ogólnego rozwoju dziecka – rozwoju mowy, słuchu i komunikacji. Zajęcia mają charakter zabawowy, odbywają się w formie śpiewanek i rytmiczanek – centralnym punktem jest śpiew na żywo wykonywany przez instruktora, czasami z towarzyszeniem instrumentów.

 

ŚRODA GODZ. 10.00
ZAJĘCIA KREATYWNE DLA DZIECI W WIEKU 2-4 LATA (Prowadzi Kamila Walczak)

Zajęcia będą miały formę warsztatów dla rodziców z dziećmi i prowadzone będą przez psychologa pracującego z dziećmi i rodzicami. W trakcie naszych spotkań, rodzice wspólnie ze swoimi pociechami wezmą udział w różnorodnych zabawach, których celem będzie rozbudzanie w maluchach ciekawości świata, kształtowanie umiejętności postrzegania świata z wykorzystaniem zmysłów, wzmacnianie kreatywności i poczucia własnych kompetencji.

Jednocześnie spotkania będą świetną okazją do budowania bliskości i ciekawą formą na wspólne spędzenie czasu z rodzicem, ciocią, babcią, dziadkiem czy opiekunką.

UCZESTNICY: rodzice (opiekunowie) z dziećmi w wieku 6 ms – 6 lat

TERMINY: rozpoczęcie zajęć LISTOPAD 2018

KOSZT WARSZTATÓW:

Koszt zajęć (w przypadku wykupienia karnetu na cały miesiąc) to 30 zł za spotkanie (BUM BUMKI oraz ZAJĘCIA KREATYWNE),

koszt wykupienia pojedynczych zajęć to 35 zł.

Koszt zajęć (w przypadku wykupienia karnetu na cały miesiąc) to 35 zł za spotkanie (SENSOPLASTYKA), koszt wykupienia pojedynczych zajęć to 40 zł.

Zajęcia odbywać się będą w małych grupach, liczba miejsc w grupie jest ograniczona.

 

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY

 

Informujemy również, że specjalnie dla rodziców zainteresowanych zajęciami rozwojowymi dla dzieci w Nowym Dworze Mazowieckim, utworzyliśmy grupę na Facebooku, gdzie będziemy podawać bieżące informacje dotyczące zajęć, ponadto na grupie dostępne będą materiały informacyjne dotyczące samodzielnych zabaw sensorycznych z dziećmi, wskazówki, porady, informacje dotyczące wspierania rozwoju dzieci, a także możliwość wymiany informacji pomiędzy rodzicami. Zapraszamy do dołączenia do grupy „Rodzice z SENSem”, która dostępna jest z poziomu wyszukiwania na naszej stronie na facebooku lub przez wyszukiwarkę.