Jestem specjalistą psychoterapii uzależnień i psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Pracuję z osobami dorosłymi w nurcie poznawczo – behawioralnym oraz terapii schematów, systematycznie uczestniczę w superwizjach.

Lubię nawiązywać nowe znajomości, a praca z drugim człowiekiem daje mi dużo satysfakcji. Uważam, że każdy z nas ma mocne strony i potencjał do pokonywania trudności. Moje doświadczenie pokazuje jednak, że w sytuacjach trudnych warto korzystać z pomocy innych osób.

W pracy terapeutycznej wspieram drugą osobę w poszukiwaniu najskuteczniejszego sposobu rozwiązania problemu i wyjścia z kryzysu wiedząc, że zmiana sposobu myślenia o sobie i otaczającej rzeczywistości wpływa na zmianę emocji i zachowania. Pomagam w uświadamianiu sobie swoich umiejętności i zdolności, które pomagają w osiągnięciu wyznaczonych celów i poprawie jakości życia.

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych borykających się z:

– zaburzeniami nastroju i depresją

– zaburzeniami nerwicowymi i lękowymi

– bezsennością

– kryzysami życiowymi i problemami emocjonalnymi, które utrudniają czerpanie radości z życia

– problemem nadmiernego używania oraz uzależnienia od alkoholu lub innych środków psychoaktywnych

– problemem uzależnienia behawioralnego m.in. pracoholizmem, hazardem

Pracuję także indywidualnie z członkami rodzin osób nadużywających lub uzależnionych od alkoholu oraz innych środków psychoaktywnych.

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyłam Studium Terapii Uzależnień prowadzone przez Śląską Fundację – Błękitny Krzyż, oraz 4 letnią Szkołę Terapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT – EDU, która posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Brałam udział w wielu specjalistycznych kursach, w tym z zakresu: Terapii Schematów – szkolenie przeprowadzone przez Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej CTPB, Terapii Poznawczo – Behawioralnej bezsenności, Terapii Motywującej i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Fundacji Uwolnienie w Łodzi z pacjentami w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Leczenia Uzależnień. Znaczna część mojego życia zawodowego dotyczyła diagnozy psychologicznej i pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi od alkoholu.

Czas wolny spędzam z rodziną, lubię spotykać się z ludźmi i poznawać nowe, ciekawe miejsca.

Zapraszam na spotkania ze mną w każdą środę i czwartek.

SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju