Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w „Inter Ego Centrum Terapii Poznawczej i Schematu”, które posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej . Doświadczenia zawodowe zdobywałam mi.in. w trakcie stażu w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju, gdzie pracowałam z osobami dorosłymi.  


Nurt terapeutyczny w którym pracuję skupia się na myślach i zachowaniu człowieka, na „tu i teraz”, na pełnej współpracy klienta i terapeuty. Bliskie są mi także terapie wywodzące się z terapii poznawczo- behawioralnej, a należące do tak zwanej „III fali”:  ACT (Acceptance & Commitment Therapy) i Terapia Schematu oraz podejście egzystencjalne i teoria przywiązania. Moim celem w prowadzonej psychoterapii jest wspólnie z moimi klientami, pracować nad tym, aby ich życie było zgodne z ich wartościami, bogatsze i pełniejsze.


Interesuje mnie także psychologia dzieci, wspieranie ich rozwoju poprzez zabawę i ruch, a także pomaganie im w rozwijaniu ich talentów i rozumieniu emocji.


Studia z psychologii nie były moimi pierwszymi studiami, wcześniej ukończyłam także psychologię ekonomiczną oraz psychologię zwierząt – zdecydowałam się iść w tym kierunku ponieważ fascynują mnie sposoby w jakie możemy motywować innych oraz siebie do pracy i – często przecież niełatwych – zmian. 


Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, żoną. Jeżdżę konno, żyję blisko natury, dużo spaceruję z naszymi psami, interesuję się ochroną przyrody i zagadnieniami globalnego ocieplenia. Uwielbiam góry, rowerowe i piesze wycieczki. Staram się żyć w zgodzie ze sobą i znajdować sens i naukę w każdym życiowym doświadczeniu. Także w tych trudnych i nieprzyjemnych. 

W Pracowni SENS możemy spotkać się w każdy wtorek od godziny 15.00.