Jestem psychoterapeutą osób dorosłych, pracuję w nurcie integracyjnym opartym na podejściu psychodynamicznym i poznawczo-behawioralnym, w pracy terapeutycznej bliski jest mi cytat Alberta Einsteina: „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”.

Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji oraz szkolenia „Najskuteczniejsze techniki Poznawczo-Behawioralne” w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu Interego w Warszawie.

Ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskim w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywałam między innymi podczas stażu klinicznego w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MON, w Centrum Psychologicznym „Spotkanie” w Warszawie, Samorządowej Poradni Psychologicznej w Legionowie oraz Ośrodku Pomocy Psychologicznej „Przemiana” w Legionowie.

Jeśli:

  • doświadczasz w swoim życiu kryzysu (np. poronienia, bezpłodności, żałoby, rozwodu, utraty pracy, itp.);
  • cierpisz z powodu zaburzeń nastroju, lęku, problemów emocjonalnych związanych z nieśmiałością, poczuciem winy, wstydem, samotnością, pewnością siebie;
  • masz trudności w kontaktach z innymi ludźmi (nieumiejętność stawiania granic, agresja, uległość, trudności w nawiązaniu/utrzymaniu relacji partnerskich);
  • chcesz lepiej zrozumieć siebie

Zapraszam do Pracowni Psychoterapii i Rozwoju SENS w każdy wtorek.